Prezenty dla przyjaciółki - pielęgnuj przyjaźń latami
5 sierpnia 2019 Autor MiaBox 0

Prezenty dla przyjaciółki – pielęgnuj przyjaźń latami

Prezenty dla przyjaciółki kojarzą nam się z urodzinowym przyjęciem sprzed lat. Pamiętasz pewnie czasy, w których beztrosko organizowałaś spotkania z przyjaciółmi, całymi dniami odbywały się spotkania, gry i zabawy – wspólnie i beztrosko. Dziś tęsknimy za dniami, w których jedyne o co musieliśmy zadbać, to dobry humor, i katalog nowych zabaw, które organizowaliśmy z przyjaciółmi. Wtedy nie trzeba było organizować, rezerwować, bo zawsze znalazł się wolny kąt czy to w szkole, klubie albo w domu. Niestety więzi przyjaźni wśród dorosłych nie są tak łatwe, a odkąd skończyliśmy studia, rzeczywistość przytłoczyła a czasem nawet przerosła. Dziś odnowienie przyjaźni z osobami, które żyją w promieniu 10km jeest niebywale trudne, pomimo technologii, smartfonów czy samochodów, jest jakby trudniej. Napięte harmonogramy, szybko umykający czas, praca po godzinach jest czymś, co zagraża naszym relacjom, co trochę nas odczłowiecza…

Prezenty dla przyjaciółki – pora pielęgnować przyjaźnie

Utrzymywanie relacji w dorosłym życiu oznacza rozmowy telefoniczne, SMS-y, rozmowy wideo i spotkania na kawę. Jako dorosła osoba masz do czynienia z mnóstwem niepotrzebnych głupot, które nie wnoszą żadnej wartości do Twojego życia, stąd też dotrzymywanie kroku przyjaźni może wymagać znacznie więcej wysiłku i planowania niż kiedyś. Gdybym jednak mogła dać ci choć jedną radę, to byłaby to zachęta do pielęgnowania przyjaźni. Dla nas przyjaźnie i relacje są wszystkim (to znaczy, zbudowaliśmy całą firmę wokół rozwijania i utrzymywania relacji). Napisz, zadzwoń, wyślij mema  czy śmieszne zdjęcie – Twoja przyjaciółka  z pewnością będzie ci wdzięczna, narzędzia jakie dziś posiadamy powinniśmy wykorzystywać do budowania pozytywnych relacji – to one powinny służyć nam.

Dziś, ludzie często nie doceniają siły prezentu. Szczególnie kiedy jesteś zajęta, daleko i walczysz o utrzymanie każdej ze swoich relacji czy przyjaźni – w takich sytuacjach prezent może mieć ogromne znaczenie i dużą wartość dla obdarowanej osoby. Kiedyś, podczas choroby naszych przyjaciół mogliśmy im przynieść gorącą zupę, wskoczyć do ich łóżek i przytulić, a jeśli mieli ciężki dzień, wypić razem gorącą czekoladę. Mamy szczęście, że mieliśmy miejsce i czas w naszym życiu, kiedy mogliśmy wspierać takie szczególne relacje,  dziś musimy ponosić wiele trudu, by przyjaźń żyła. Stąd pomysł dla prezenty dla przyjaciółki czyli Miabox – kiedy twoja przyjaciółka zostaje awansowana, przenosi się do nowego miejsca, ma złamane serce lub ma właśnie ciężki tydzień, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest prezent.

Czasami trudno jest być dobrym przyjacielem, gdy tak wiele dzieje się w naszym życiu, ale pokazanie przyjaciółce, że jesteś dla niej (nawet jeśli nie możesz być fizycznie), jest najlepszym sposobem na podtrzymanie tej wyjątkowej relacji. Wiem, ze sama rozmowa telefoniczna może przynieść dużo dobrego, natomiast prezenty dla przyjaciółki z Miabox z pewnością sprawi wiele radości i przyjemności.

Dla przyjaciółki z pewnością zainteresuje ciebie propozycja dla twojej przyjaciółki, koniecznie sprawdź prezent dla przyjaciółki.