Nasze zestawy na prezent to sama radość
29 lipca 2019 Autor MiaBox 1

Nasze zestawy na prezent to sama radość

To jest wymarzone miejsce, wymarzony czas i wspaniali ludzie. Wszyscy, którzy pracują w MiaBox – chcemy Wam gorąco podziękować za dotychczasowe wsparcie i pomoc. Mieliśmy kilka przełomowych momentów, wyjątkowych odkryć, wiele prób i upadków, wszystko to po to, by dziś pokazać Ci, nasze najnowsze zestawy na prezent!

Nasze zestawy na prezent to sama radość

Teraz masz przed sobą (wystarczy wejść na główną stronę) ekskluzywne, subtelne, po prostu magiczne zestawy na prezent, które możesz ofiarować swoim przyjaciołom, rodzicom czy współpracownikom. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych kochanych pannach młodych – tu także pojawiło się wiele nowych propozycji. Także klienci korporacyjni znajdą swoje jedyne w swoim rodzaju korporacyjne zestawy na prezent.  Nic z tego nie byłoby możliwe bez Was, naszych niesamowitych przyjaciół i rodziny, wspaniałych partnerów biznesowych i bez zaangażowania naszego całego zespołu. Rozwijamy się i to wszystko z myślą o dawaniu radości innym. To właśnie ta cudowna kombinacja pomaga nam pracować bez wytchnienia, aby każdy kolejny zestaw na prezent jaki wychodzi spod naszych rąk sprawiał jeszcze więcej radości.

MiaBox stworzyliśmy z myślą o wyjątkowych momentach, prezentach jakich im towarzyszą – te muszą być po prostu ładne, spersonalizowane i genialnie proste. Wiemy, że jesteśmy na wyjątkowej drodze i nasze zestawy na prezent świadczą o tym, że każdego dnia coś poprawiamy, budujemy pozytywne emocje wokół tego, co ważne dla naszych klientów.

MiaBox towarzyszy Wam podczas różnych okazji, bo MiaBox, to coś więcej niż zwykły prezent. To sposób na uczczenie nowego dziecka twojej najlepszej przyjaciółki, celebrowanie zaręczyn twojej siostry, przywitanie nowego współlokatora w twoim mieszkaniu, nawet gdy prezent pojawia się podczas Twojej nieobecności. Dystans i czas nie mają znaczenia – chcemy sprawić, aby wysłanie paczki z prezentem było łatwe, osobiste i dawało komfort.

Wybierz kolejny zestaw na prezent i podziel się z nami opinią. Bardzo liczymy na Twój głos i ciągle chcemy poprawiać to, co jeszcze wymaga zmiany.

Wybierz prezent dla siebie: